Capo dhe 2po2 kanë gati hitin e radhës

Capo dhe 2po2 kanë gati hitin e radhës

Reperi i njohur, Capital T ka paralajmëruar se këtë të mërkure do të sjell projektin e tij më të ri në bashkëpunim me 2po2.

“Ulu” titullohet kënga e re e nga dyshja e cila pritet që të arrijë një sukses të madh.

Ndryshe, “Kujt pi kallxon”, “Posh” dhe  “Lejla” janë disa nga këngët shumë të suksesshme që Capital T dhe 2po2 kanë sjell më parë./21Media