Këngë nga albumi

Këngë nga albumi

Reperi Capital T ka publikuar këngën dhe videoklipin e ri të titulluar “600PS”.

Tekstin e ka shkruar vet reperi, teksa për producimin dhe masterizimin u përkujdes Jumpa dhe Lex Barkey. Ndërsa me anën vizuale është marr Sekuence.

Videokipi i këngës “600PS”, që është pjesë e albumit “Skulpturë”, ka arritur të klikohet mbi 40 mijë herë që nga publikimi një orë më parë, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se mbrëmë, reperi nga Kosova u nderua me çmim nga “Oda Shqiptare” për muzikën e mirëfilltë shqipe që ka realizuar deri më tani./21Media