“Koha më e mirë është koha që kaloj me..."

“Koha më e mirë është koha që kaloj me…”

Reperi i njohur shqiptar, Capital T  pas një vere me shumë angazhime, ka nisur pushimet bashkë me familjen e tij, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi një milion ndjekës, Capital T ka publikuar disa fotografi dhe në njërën prej tyre shihet edhe daja i tij, reperi 2po2.

“Koha më e mirë është koha që kaloj me familjen time”, ka shkruar reperi krahas fotografive.

 

View this post on Instagram

 

The best time is the time I spend with my family 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Kujtojmë se Capital T, para disa ditëve mbajti koncertin e tij të parë recital në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.

 

View this post on Instagram

 

TIME CAPSULE 🛸 #cttc #timecapsule

A post shared by Capital T (@truekapo) on


Ndryshe, “Sytë e tu” është projekti i fundit muzikor që Capital T ka publikuar më katër gusht. Kënga ka arritur mbi shtatë milionë klikime në Youtube./21Media