Reperja e njohur amerikane Cardi B dhe bashkëshorti i saj mirëpresin vjazën e tyre të parë

Loading...

Reperja e njohur amerikane Cardi B dhe bashkëshorti i saj mirëpresin vjazën e tyre të parë

Cardi B ka njoftuar të mërkuren në mëngjes se ajo ka sjellë në jetë një vajzë të marten në mbrëmje. Ajo gjithëashtu ka treguar emrin intersant të vajzës së saj Kulture Kiari Cephus.

https://www.instagram.com/p/BlGE833BJzK/?utm_source=ig_embed

Ky është fëmija i parë që çifti i martuar në shatorin e vitit të shkuar kanë së bashku.

Cardi B ka përmbyllur lajmërimin e saj me “ Unë jam më në fund e lirë!”/21Media