Reperja u rrëfye në një video në Instagram

Reperja u rrëfye në një video në Instagram

Reperja e famshme, Cardi B e cila për më shumë se një vit ka qenë e lidhur me reperin, Offset,ka bërë të ditur se lidhja mes tyre ka marrë fund. Çifti kanë edhe një vajzë 5 muajshe që quhet Kulture, shkruan rtv21.

Image result for cardib and offset

Përmes një video që e ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram, 26-vjeçarja tha: “Ne kemi mbetur shokë të mirë dhe partner biznesi, por gjërat nuk kanë shkuar shumë mirë në dashuri..”. Reperja gjithashtu ka shtuar se asnjëri nuk ishte fajtor, por sipas saj vjen një moment në jetë kur gjërat nuk shkojnë si e ke paramenduar.

Tried: I've been trying to work things out with my baby-father for a hot minute now,' she said

The end: 'Things just haven't been working out between us for a long for a long time,' she continued, constantly fidgeting with her long red wig

Cardi B dhe Offset do të kenë gjithmonë respekt dhe mirëkuptim për njëri tjetrin, pasi kanë diçka shumë me vlerë të përbashkët, e që është fëmija i tyre. Ata ishin martuar në një ceremoni të fshehtë në shtator të vitit të kaluar./21Media

Put a ring on it: The Bodak Yellow hitmaker showing off her enormous engagement ring minutes after saying yes 

Image result for cardi b pregnant