Aktori i njohur turk po e kufizon bukuroshen shqiptare!

Aktori i njohur turk po e kufizon bukuroshen shqiptare!

Njëra ndër çiftet më të përfolura, jo vetëm në Turqi, por edhe në trojet shqiptare, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman çdoherë arrijnë të tërheqin vëmendjen e mediave rozë.

Almeda Abazi dhe Tolgahan  u martuan bashkë në muajin shkurt në një ceremoni luksoze në Los Angeles.

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi muaj më parë i dha fund beqarisë duke u martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman i cili njihet në Kosovë si Çënari, shkruan rtv21.tv

Dyshja pas martesës kanë kaluar ditë të lumtura pranë njëri tjetrit duke u argëtuar në vende të ndryshme, ku dhe kanë postuar foto të ndryshme.

E kur jemi te fotografitë dhe postimet, ukuroshja shqiptare që është aktive në rrjete sociale ka bërë të ditur se do t’i postonte shumë gjëra, por nuk e lejon ”Çënari”.Përveç kësaj, Tolgahan i ka këkuar Almedës që të bëhet tifoze e skudrës së Fenerbahçes.

Ndryshe, Tolgahan ka filluar xhirimet e një seriali, ndërsa bukuroshja shqiptare po merret me spektakle të ndryshme./21Media