Ish Miss Universe Albania dhe Miss World Albania, Agnesa Vuthaj është një person i shumëanshëm

Ish Miss Universe Albania dhe Miss World Albania, Agnesa Vuthaj është një person i shumëanshëm

Ajo është edhe udhëheqëse e një kompanie të modës, dhe është shumë e zënë mes Prishtinës e New York-ut, shkruan rtv21.tv.

Megjithatë ajo gjen kohë për muzikë, e sipas saj ajo dëgjon të gjitha zhanret e muzikës, që sipas disponimit varion nga Xhaz në Hip-Hop, RnB e Rok./21Media