Dy super femra bashkojnë forcat

Loading...

Dy super femra bashkojnë forcat

Këngëtarja Nora Istrefi është duke bashkëpunuar me balerinën e njohur dhe të shumëpërfolur, Klaudia Pepan.

Nuk dihet saktësisht nëse bëhet fjalë për ndonjë videoklip muzikor, por nëse ato do të paraqiten së bashku në ndonjë projekt padyshim do të rrezatojnë energji.

Ato u panë në një sallë baleti teksa realizonin statura të njëjta. Pamje të cilat i publikoi Klaudia në InstaStory./21Media