Muriqi dhe Kryeziu grumbullohen për herë të parë

Muriqi dhe Kryeziu grumbullohen për herë të parë

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës në futboll, Bernard Shalland, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e nëntorit ndaj Maltës dhe Azerbajxhanit. Portieri Arijanit Muriqi dhe mbrojtësi Mirlind Kryeziu grumbullohen për herë të parë./21Media