Ndeshja do të zhvillohet më 12 janar

Ndeshja do të zhvillohet më 12 janar

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për ndeshjen miqësore kundër Suedisë, e cila do të zhvillohet më 12 janar në Doha të Katarit.

Në këtë lojë miqësore Challandes ka bërë ndryshime të mëdha këtë herë, ku shumica e lojtarëve të ftuar janë nga Superliga e Kosovës, ndërsa nga lista e zakonshme janë, Fidan Aliti, Herolind Shala dhe Anel Rashkaj. /21Media