A po ndahen Irina Shayk dhe Bradley Cooper?!

A po ndahen Irina Shayk dhe Bradley Cooper?!

Muajin e kaluar në media ishte raportuar se modelja e njohur, Irina Shayk dhe burri i saj, Bradley Cooper tashmë një kohë nuk kanë marrdhënie të mira dhe po jetojnë ndaras.

Image result for irina shayk bradley cooper

Por, çfarëdo që ka ndodhur në mes tyre në “prapaskenë”, ata duket se ende janë një çift. Irina dhe Bradley u kapën në fotografi nga paparacit si familje, në Santa Monica me vajzën e tyre një vjeçare, Lea De Seine Shayk Cooper, shkruan rtv21.

Image result for irina shayk bradley cooper

35 vjeçarja dukej shumë e bukur dhe shumë e thjeshtë në këto fotografi, e njëkohësisht rehat me të dashurin e saj dhe vajzën e tyre, por sipas PageSix edhe pse ata janë në lidhje qe tri vite, marrdhënia e tyre muajve të fundit nuk ka qenë aspak e mirë./21Media

Natural beauty: Irina appeared to be wearing a very minimal amount of makeup with a clear complexion and nude pout

Is this true? Irina and Bradley's outing comes after Page Six reported last month that the pair who've been dating for over three years were 'miserable together' and had been 'for months'