Publikohet një fotografi e dy aktorëve ku shfaqen më ndryshe

Publikohet një fotografi e dy aktorëve ku shfaqen më ndryshe

Berguzar Korel dhe Halit Ergenç prapa ekranit dhe roleve që kanë luajtur si çift, në jetën reale ata janë të martuar, shkruan rtv21.tv

Çifti turk, u bë i njohur në publikun shqiptar kryesisht pas filmit “1001 netë”, si dhe “Sulltanit” në të cilin luajtën rolet kryesore të Sulltan Sylejmanit dhe Shehrezades.

Së fundmi fansat e aktorëve kanë publikuar një fotografi në rrjetet sociale në të cilën shihen mjaft intim me njëri tjetrin.

Kjo fotografi është shkëputur nga një skenë filmi në të cilin luan dyshja./21Media