“Aq bukur sa nuk mund t’i ndash”

“Aq bukur sa nuk mund t’i ndash”

Nora Istrefi para disa ditësh ka filluar të publikojë fotografi nga skenat e projektit të ri muzikor. Nora përveç zërit dhe bukurisë që ka, shquhet edhe për shijen dhe zgjidhjen e veshjeve. Ajo madje ka përfunduar studimet për dizajn mode dhe asnjëherë nuk na zhgënjen me paraqitjet e saj, shkruan rtv21.tv.

Image result for nora istrefi

Nora për një kohë të gjatë është pjesë e industrisë muzikore dhe pëlqehet nga audienca shqiptare.

Image result for lori hoxha

Për stil të veçantë në showbizin shqiptar njihet edhe aksionarja e televizionit Top Chanel, Lori Hoxha, e cila gati çdo ditë në llogarinë e saj në Instagram poston fotografi e veshur me shumë stil.

Në fotot e fundit, Nora dhe Lordi janë shfaqur me veshje të njëjtë, me fustan me ngjyrë vjollcë dhe të dyja duken mahnitëse.

Lori Hoxha qe një kohë është zhvendosur në Londër për të vazhduar studimet, ndërsa Nora ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë projektin “Mke mungu”, në bashkëpunim me Skerdin./21Media