Amine Gülşe është vajza misterioze me të cilën futbollisti i njohur Mesut Ozil është në lidhje

 Amine Gülşe është vajza misterioze me të cilën futbollisti i njohur Mesut Ozil është në lidhje

Futbollisti i Arsenalit Mesut Ozil  ka një kohë të gjatë që po kalon momente të lumtura me Amine Gülşe e cila në vitin 2014 fitoi titullin si më e bukura e Turqisë.

Amine Gülşe menjëherë pasi u zgjodh Miss Turqia ju hapën shumë rrugë dhe karrierën tani po e vazhdon si aktore. Bukuroshen e kemi parë tek seriali “Asla Vazgeçmem” krahë aktorit të njohur Tolgahan Sayışman.

Shikoni më poshtë disa foto të vajzës e cila mund të jeta ëndrra e çdo mashkulli./21Media