Dashuria që ka arritur t’i rezistojë gjithçkaje

Dashuria që ka arritur t’i rezistojë gjithçkaje

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha, tash e katër vjet po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë.

Çifti arriti t’i kapërcej të gjitha krizat e lidhjes, duke zgjedhur që të ndjekin zemrën e tyre dhe të qëndrojnë pranë njëri-tjetrit, shkruan rtv21.tv

Çiljeta i qëndroi pranë çdo moment Albanit edhe në festën e datëlindjes së tij të 32-të. Në disa fotografi të siguruara nga TiranaPost, këngëtarja shfaqet duke puthur futbollistin në faqe.

Kujtojmë se tre muaj më parë Çiljeta dhe Estto publikuan këngën “A je mirë”, videoklipi i së cilës ka arritur të klikohet mbi 8 milionë herë në kanalin YouTube./21Media