Publikoi një fotografi me të

Publikoi një fotografi me të

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha tash e katër vjet janë në lidhje dashurie. Edhe përkundër krizave që i kishin në lidhje, ata arritën që me dashuri t’i mposhtin të gjitha pengesat.

Këngëtarja sot si rrallë herë publikoi një fotografi me të dashurin e saj. Duket se ata po shijojnë momente të lumtura pranë njëri-tjetrit, transmeton rtv21.tv

Shumë të lumtur dukeshin edhe në ditëlindjen e 32-të të Albanit, para disa javësh. Në disa fotografi që qarkullonin në media u panë duke shkëmbyer puthje./21Media