Artistët po sjellin një bashkëpunim

Artistët po sjellin një bashkëpunim

Ka kohë që po raportohet se dy artistët e njohur të skenës, Mozzik dhe Tayna po sjellin një bashkëpunim. Mozzik në një emision televiziv kishte pranuar se do të bashkëpunonte me të.

Ndërsa sot në një fotografi të cilën e publikoi Tayna, Mozziku me një koment la të kuptohet se bashkëpunimi mes tyre po ndodhë, transmeton rtv21.tv

“Edhe e lanem mos mi qit teshat e spotit niher bre”, ishte komenti i Mozzik, kurse Tayna ia ktheu “Konga spekulushëm”, duke lënë të kuptohet se bashkëpunimi është rrugës.

Një bashkëpunim mes tyre do të pritej shumë mirë nga fansat./21Media