Braziliani sot është kthyer në Melwood

Braziliani sot është kthyer në Melwood

Sulmuesi i Liverpoolit, Philippe Coutinho është kthyer sot në Melwood para ndeshjes më Manchester United të shtunën.

Braziliani ishte i angazhuar më kombëtaren e tij në ndeshjet e Botërorit dhe sot pas kthimit nga Brazili është paraqitur në Melwood për të stërvitur me pjesën tjetër të ekipit.

Sipas të gjitha gjasave ai do të startojë në ndeshjen ndaj United pasi që siç dihet tani Sadio Mane do të mungoi për shkak të zgjatjes së muskujve të këmbës./21Media