Çifti kënaqet në udhëtimin e tyre në Ibiza

Çifti kënaqet në udhëtimin e tyre në Ibiza

Cristiano Ronaldo e Georgina Rodriguez kanë qenë duke shijuar një pushim të zgjatur në të gjithë Evropën, pas angazhmit të tij në Rusi për Kupën e Botës.

Ronaldo dhe Georgina nuk treguan shenja të ndalimit, pasi ata gëzonin një ditë tjejet relaksuese në një jaht në Ibiza, transmeton rtv21.tv.

Futbollisti, 33 vjeçar u fotografua duke u argëtuar me të dashurën, kështu me shaka duke hedhur atë në det.

E dashura 24 vjeçare e futbollistit të njohur kishte veshur një palë bikini të bardha, kështu duke tregua linjat perfekte trupore.

Çifti u duk më i dashuruar se kurrë dhe qëndruan së bashku në diell gjatë gjithë pasditës./21Media