Rezultati përfundimtar 2 me 0

Rezultati përfundimtar 2 me 0

Ka përfunduar ndeshja futbollistike në mes të KF Crvena Zvezda dhe Liverpool-it.

Crvena Zvezda ka mposhtur ekipin e Liverpool-it me rezultat përfundimtar 2 me 0.

Këto gola ishin shënuar gjatë pjesës së parë, në vetëm 6 minuta diferencë në mes të tyre. Milan Pavkov, ishte shënuesi i këtyre dy golave, njërën në minutën e 22-të dhe tjetrën në minutën e 28-të.

Ndeshja u zhvillua në kuadër të xhiros së katërt të Ligës së Kampionëve, shkruan rtv21.tv

Për ekipin e Liverpool-it mungoi futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri për arsye politike./21Media

Përfundon pjesa e parë, Crvena Zvezda në epërsi ndaj Liverpool-it