Womens Champions League Final Four

Loading...

Womens Champions League Final Four

Sot po zhvillohet ndeshja gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve për femra në hendboll. Në kuadër të kësaj lige po zhvillohet ndeshja ndërmjet  CSM Bucurestit dhe Gyor Audi.

Në pjesën e parë të ndeshjes më e mirë u tregua skuadra e Gyor Audi, e cila arriti të fitojë pjesën e parë me rezultat 12-10 , shkruan rtv21.tv

Edhe skuadra e Bucurestit u mundua të zhvillojë lojë të mirë dhe të barazojë rezultatin, por në 30 minutat e pjesë së parë nuk arriti ta bëjë një gjë të tillë.

Kujtojmë që ndeshja po transmetohet në RTV21 Plus./21Media