Aktori Çun Lajçi në një serial zviceran

Loading...

Aktori Çun Lajçi në një serial zviceran

Aktori i njohur Çun Lajçi përveç suksese që ka shënuar në Kosovë, duke u bërë një prej aktorëve më të suksesshëm të vendit, ai do të punojë edhe në projekte ndërkombëtare.

Këtë e ka konfirmuar vet Lajçi përmes një postimi në Facebook. Ai ka njoftuar se do të jetë pjesë e një seriali zviceran.

“Falenderoj
RT Sëitzerland, rregjizorin Romain Graf, producentin Claude Witz dhe RITA Produkcionin për përzgjedhjen time në serialin HELVETICA.
Tani jam në pritje të vizës D, (të punës!)”, ka shkruar Lajçi në Facebook./21Media