Mbase e mbani mend të gjithë

Mbase e mbani mend të gjithë

Këngëtarja e dashur nga publiku, Dafina Zeqiri me talentin e saj dhe me stilin e veçantë ka bërë shumë fansa.

Ajo pëlqehet edhe për atë se nuk është e rezervuar për publikun, e cila shumë shpesh poston fotografi nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Duffy’e ka publikuar fotografi në instastory në të cilën duket se ka luajtur me lojën e famshme, të cilën pothuajse secili prej neve e ka provuar, shkruan rtv21.tv 

Është kjo loja me gjarpër, që dikur ishte tejet e njohur.

Ndryshe, “Told ya”, është kënga e fundit nga Dafina Zeqiri./21Media