Dafina rrëmben vëmendjen

Dafina rrëmben vëmendjen

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri po shijon suksesin e këngës “Lule, lule”, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Lumi B.

Ajo vazhdon të jetë shumë e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore, shkruan rtv21.tv

Për të qenë sa më afër fansave, Dafina është shumë aktive në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive dhe videove nga puna dhe përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar dy fotografi të reja, në të cilat duket joshëse teksa pozon në pishinë.

 

View this post on Instagram

 

Wave after waves…..

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

 

View this post on Instagram

 

Monday

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Ndryshe, kënga “Lule lule” ka arritur mbi katër milionë klikime në Youtube./21Media