Dani sjell baladë të ndjeshme për dashuri

Dani sjell baladë të ndjeshme për dashuri

Këngëtari i njohur,  Ramadan Krasniqi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Pëllumbeshë” dhe është një baladë e ndjeshme e dashurisë, që vjen me tekst të regjisorit të njohur Ekrem Kryeziut.

Ilir Mustafa dhe Blerim Gjinofci janë kujdesur për anën vizuale të projektit, më të cilin Dani edhe një herë ka shkrirë me shpirt aftësitë e tij prej një këngëtari të dëshmuar./21Media

Këngën mund ta dëgjoni këtu