Kapiteni i Uellsit ka vendosur që të organizojë një dasmë madhështore

Kapiteni i Uellsit ka vendosur që të organizojë një dasmë madhështore

Futbollisti i njohur Gareth Bale ka vendosur që të martohet së shpejti në Itali, edhe pse ende nuk ka përcaktuar kohën dhe vendin.

Sipas ”The Sun”, kapiteni i Uellsit ka vendosur që të organizojë një dasmë madhështore dhe të sjellë edhe Beyonce, jo si të ftuar, por për të kënduar në ceremoni.

Këngëtarja amerikane ka kërkuar 1,5 milionë euro për të performuar live, një vlerë që duket se është e mundur të arrihet nga Bale dhe futbollisti ka nisur negociatat me 36-vjeçaren nga Houston për të zyrtarizuar marrëveshjen.