Blero ndau një video me Daut Haradinajn

Blero ndau një video me Daut Haradinajn

Javën e kaluar u mbajt një ndër dasmat më të komentuara në mediat rozë, dasma e Blero Muharremit dhe Afrona Dikës. Kjo dasmë që u mbajt në Shëngjin mblodhi personalitete të shumta nga të gjitha fushat. I pranishëm ishte edhe Daut Haradinaj, të cilin këngëtari e falënderoi publikisht përmes një videoje, transmeton rtv21.tv

“Momente te pa harrushme nga dasma me gjeneral Daut Haradinaj, thank you Gjeneral”, shkroi ai krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

momente te pa harrushme nga dasma me gjeneral Daut Haradinaj 😊👌 thank you Gjeneral

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Për argëtimin e mysafirëve u përkujdesen Sabri Fejzullahu, Besnik Qaka, Shkurte Gashi, Meda dhe emra të tjerë./21Media