Dëbora shemb strehën e një karburanti, një i vdekur

10 Janar 2019

Reshjet e borës kanë sjellë viktimën e parë

Reshjet e borës kanë sjellë viktimën e parë

Në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti, ku si pasojë një person ka humbur jetën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave./Oranews