Vepra e Valentina Saraçinit mori vlerësime tejet pozitive

Loading...

 Vepra e Valentina Saraçinit mori vlerësime tejet pozitive

Në Panairin e Librit “Prishtina 2018”, u përurua libri i tretë i autores Valentina Saraçini. Libri me poezi “Dëfrim Heshtnaje”, mori vlerësime shumë të larta nga kolegët shkrimtarë, u shqua sidomos për fjalorin e pasur, për stilin dhe temat e trajtuara./21Media