Aktorja në lidhje dashurie me një stiliste serbe

Aktorja në lidhje dashurie me një stiliste serbe

Në DailyMail janë publikuar disa fotografi të aktroes së njohur hollovudiane, Demi Moore së bashku me stilisten serbe, Masha Mandzuka. Ajo ishte përfolur shumë herë në media se është gati dy vjet në lidhje me një grua, transmeton rtv21.tv.

Related image

Image result for masha mandzuka

Demi është parë shumë e afërt me Mashan, deri sa po bënin blerje në dyqane për vajzën e saj, Rumi, në Los Angeles. Ato kanë 13 vjet  diferencë në moshë, por kjo nuk i ka penguar asnjëherë aktores. Ajo ka qenë e martuar me aktorin Ashton Kutcher për tetë vjet, ajo ishte njoftuar me të kur ai kishte qenë vetë 25 vjeç ndërsa ajo 41 vjeçare.

Image result for demi moore ashton kutcher

Lidhja e aktores me stilisten serbe është marrëdhënia e parë për të cilën është përfolur që nga divorci i saj me Kutcher. Mandzuka është nënë e një djali dhe po ashtu ka një markë personale, të quajtur, “Anda&Masha”./21Media

Image result for anda & masha