I dyshuari në arrati

Loading...

I dyshuari në arrati

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmjen e së martës përkatësisht në orën 19:05 është plagosur një pëeson me armë zjarri.

“Është raportuar se viktima mashkull K/Shqiptar në rrethana ende të panjohura, është qëlluar dhe është plagosur me armë zjarri nga i dyshuari mashkull/K/Shqiptar”, thuhet në raportin e policisë.

Sipas policisë i dyshuari ishte larguar nga vendi i ngjarjes dhe ende gjendet në arrati.

Viktima për shkak të plagëve është duke marrë tretman mjekësor në QKUK dhe rasti është duke u hetuar./21Media

Plagoset një 22 vjeçar në Tauk Bahqe, policia identifikon të dyshuarit