Kënga u publikua me videoklip

Kënga u publikua me videoklip

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Dhurata Dora, në bashkëpunim me BigBang sot publikuan bashkëpunimin.

Kënga e realizuar edhe me videoklip titullohet “100 shkallë”, shkruan rtv21.tv

Tekstin e këngës e kanë shkruar Dhurata Dora dhe BigBang, ndërsa videoklipi është realizuar nga MAX Production.

Mbetet të shihet nëse edhe ky projekt i Dhuratës do të mirëpritet sikur projektet e tjera të artises./21Media