Artistët i gëzohen suksesit të arritur

Artistët i gëzohen suksesit të arritur

Emrat e njohur të skenës sonë Dhurata Dora dhe Soolking në muajin prill publikuan këngën “Zemër”, e cila arriti brenda një kohe të shkurtër të shëndërrohet në hit.

“Zemer” gjatë muajve të verës u dëgjua në çdo vend këtë e dëshmonte më së miri numri i klikimeve në kanalin YouTube, i cili rritje nga dita në ditë.

E tetë muaj pas publikimit të kësaj kënge dyshja e njohur po i gëzohen edhe një suksesi tjetër. Dhurata dhe Soolking kanë njoftuar fansat se kënga “Zemër” është certifikuar me pllakatën “Platinum”.

 

View this post on Instagram

 

PLATINE babyyyyyy!!!!!! 🙀🙀🙀 @soolkingofficiel @maxproductional @bigbangbeats @hyperfocal_prod

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

 

Aktualisht kënga “Zemer” në YouTube numëron 396 milionë klikime./21Media