Diçka e re së shpejti nga Dhurata

Diçka e re së shpejti nga Dhurata

Këngëtarja e mirënjohur, Dhurata Dora është njëra ndër femrat më të komentuara të showbizit e cila vazhdimisht tërheq vëmendje me paraqitjet e saj.

Dhurata aktualisht është duke e shijuar suksesin e këngës së saj të fundit “Jake Jake”, e cila tashmë ka mbledhur mbi 38 milionë klikime në kanalin, Youtube, shkruan rtv21.tv


Me postimin e fundit që Dhurata e bëri në rrjetin social Instagram, la të kuptohet se është duke punuar për projektin e rradhës.

“Qikat e mia”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

#qikatemia 🔥

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Dhurata nuk ka zbuluar më shumë rreth këtij projekti, as si titullohet kënga dhe as kur do të publikohet. /21Media