Dhurata me këngë të re

Dhurata me këngë të re

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora dje festoi ditëlindjen e 27-të, kurse sot zbuloi ditën kur do të publikojë këngën e saj të re.

Dhuara tregoi se projekti i saj i ri është punuar nga Redbox, dhe do të publikohet të enjten. Këngëtarja nuk preferuar të tregojë detaje tjera rreth këtij projekti.

 

View this post on Instagram

 

Nesër…💜 #100shkallë

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

 Projekti i fundit i Dhuratës titullohet “Zemër” në bashkëpunim me Soolking. /21Media