Paralajmërim për projekt

Paralajmërim për projekt

Këngëtaret e njohura nga Mushtishti, motrat Mustafa së shpejti do të vijnë me një projekt të radhës.

Kjo u bë e ditur sot nga një postim i tyre në instagram.”Shume shpejt, diçka e re!”, u shkrua nga llogaria e motrave Mustafa, teksa në fotografi shihet Safetja me tekstshkruesin e mirënjohur, Ilir Beranin dhe Gilin.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i motrave Mustafa është “Dasma”. Kënga është publikuar në muajin qershor dhe deri tani në Youtube ka mbi 5 milionë klikime./21Media