Loredana me projekt të ri

Loredana me projekt të ri

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Loredana Zefi ka njoftuar se së shpejti do ta publikoj projektin e saj të ri.

Loredna këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, ku ka treguar se kënga e re quhet “Mit Dir” që në shqip do të thotë “Me ty”.

Kënga do të publikohet të ejnten,  dhe është punuar nga producentët me të cilat Loredana bashkëpunon që nga fillimi i karrierës, Miksu dhe Macloud.

 

View this post on Instagram

 

MIT DIR ❤️ DONNERSTAG 23:59! @macloud @miksu @felix_aaron

A post shared by Loredana (@loredana) on

Kujtojmë se, “Genick” është projekti i fundit i reperes, videoklipi i së cilës ka arritur të klikohet mbi 23 milionë herë në YouTube./21Media