Policia po heton rastin

Policia po heton rastin

Një veturë është djegur para pak çastesh në autostradën Prizren-Prishtinë, afër daljes për Bllacë të Suharekës.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin, ndërkohë merret vesh se nuk ka persona të lënduar.

Zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin/21Media