Shkaqet e panjohura

Shkaqet e panjohura

Policia njofton se dje në Fushë Kosovë një person mashkull K/Shqiptar ka raportuar se për shkaqe te pa njohura është përfshirë nga zjarri vetura e tij.

”Njësiti zjarrfikës ka dal në vend të ngjarjes dhe ka shuar zjarrin”, njofton policia.

Nuk raportohet për të lënduar./21Media