Javën e ardhshme pritet takimi Kurti - Mustafa

Javën e ardhshme pritet takimi Kurti – Mustafa

Po javën e ardhshme pritet që të vazhdojnë bisedimet e Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës në nivel të liderëve të këtyre dy partive në përpjekje për arritjen e një marrëveshjeje për bashkëqeverisje. Pjesë e bisedimeve duket se do të jetë edhe posti i presidentit./21Media