Diona në rroba banjoje ia mësyu borës

Diona në rroba banjoje ia mësyu borës

Temperaturat e ulëta si duket nuk janë problem fare për këngëtaren Diona Fona, kjo ngase bukuroshja ka injoruar ato dhe në rroba banje ka dalë për të vallëzuar në borë.

Këto momente Diona i ka ndarë bashkë me ndjekësit në Instagram, ajo shihet shumë në disponim dhe duket bukur në rroba banje të zeza.

Sa i përket muzikës projekti i fundit i Dionës është kënga “Feeling”,  e publikuar në muajin nëntor të vitit të kaluar./21Media