Pak nga kënga e re e Diona Fonës

Pak nga kënga e re e Diona Fonës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona, ka paralajmëruar fansat për projektin e ri muzikor në bashkëpunim me artistin e njohur, Eaz.

“Ti je” mban titullin kënga e re nga Diona dhe Eaz e cila do të publikohet nesër në ora 14:00, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

TI JE / TOMORROW/ 14:00 Staaaaay tuneeeed @eazofficial

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on

Diona Fona dje përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka zbuluar pak nga bashkëpunimi i saj i parë.

Ndryshe, “Katalea” është projekti i fundit muzikor që Diona Fona ka publikuar në fund të muajit gusht. Kënga është pritur mjaft mirë nga fansat e saj dhe deri tani numëron mbi një milion klikime në Youtube./21Media