Të enjten hidhet shorti

Të enjten hidhet shorti

Komisioni i Garave do të bëjë tërheqjen e shortit për fazën çerekfinale të Digitalb Kupës së Kosovës, të enjten, në orën 12:00, në selinë e FFK-së.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë Federata e Futbollit të Kosovës nëpërmjet një njoftimi për media.

Kujtojmë që pjesëmarrjen në këtë fazë të garave e kanë siguruar Prishtina, Gjilani, Liria, Vushtrria, Feronikeli, Drenica, Ballkani dhe Dukagjini.