Publikohet "Do you love me"

Publikohet “Do you love me”

Dj Blunt dhe Real 1, kanë publikuar projektin e tyre më të ri, këngën dhe videoklipin “Do you love me”.

Për tekstin e kësaj kënge, janë përkujdesur vetë Blunt dhe Real, ndërsa për muzikën, kompozitori Florent Boshnjaku.

Videoklipi i këngës përmban disa elemente interesante të kulturës arabe./21Media