Dj Dagz baba për herën e parë

1 min read

Arbër Gumnishta, i njohur me emrin skenik Dj Dagz dhe partnerja e tij Einxhel Shkira së shpejti do bëhen prindër për herë të parë.

Dashuria e tyre që lindi brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” po merr bekimin më të mirë, shkruan rtv21.tv

Lajmi u bë i ditur nga vet çifti përmes një videos së publikuar në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

“Ma e mira” titullohet projketi i fundit i Dj Dagzit që e solli në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun, Lumi B dhe dhe DJ PM./21Media