Alemda e lumtur pranë djalit

Alemda e lumtur pranë djalit

Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman në muajin maj janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti janë bërë prindër të një djali, të cilin e pagëzuar me emrin, Efehan, shkruan rtv21.tv

Që nga lindja e djalit çifti kanë qenë mjaft të rezervuar sa i përket publikimit të fotografive të vogëlushit.

Kurse, 1 mujorin e lindjes së djalit Almeda e ka shënuar duke publikuar disa fotografi të ëmbla bashkë me Efehanin.

 

View this post on Instagram

 

#1monthold ❤️

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Aktori, dhe modelja dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar në vitin 2017./21Media