Festë për familjen Shaqiri

Loading...

Festë për familjen Shaqiri

Në familjen e Korab Shaqirit sot ka një arsye të veçantë për të festuar, kjo pasi që djali i tij i Alteu feston ditëlindjen.

Alteu sot ka mbushur 1 vjet dhe me këtë rast familjarët i kanë organizuar një festë me një dekor shumë të bukur, shkruan rtv21.tv

Korabi ka ndarë disa fotografi në Instagram për ditëlindjen e djalit përmes.

“Sot, Alteu ynë mbush 1 vit jetë! #1vitdashuri #1vitlumturi”, ka shkruar Korabi sipër fotografive./21Media

Sot, Alteu ynë mbush 1 vit jetë! #1vitdashuri #1vitlumturi

A post shared by Korab Shaqiri (@korabshaqiri) on