"Nuk kam marrë kurrë kaq dashuri në jetë"

“Nuk kam marrë kurrë kaq dashuri në jetë”

Prezantuesi i njohur shqiptar, Turjan Hyska, i ka emocionuar fansat me postimin e fundit në rrjetin social Instagram.

Ai ka treguar se Rexhi një djalë që vuan nga autizmi, ka filluar të flasë  duke ndjekur emisionin e tij.

“Ky është Rexhi, një djalë që vuan nga autizmi… E ëma më thotë që duke ndjekur Oktapodin, ka filluar të flasë! Sot e takova dhe nuk di çfarë të them… Nuk kam marrë kurrë kaq dashuri në jetë!” ka shkruar Turjani./21Media