Egjiptiani ka stërvitur sot në mëngjes në Mewlod

Egjiptiani ka stërvitur sot në mëngjes në Mewlod

Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah ka stërvitur sot në mëngjes më ekipin e Liverpoolit, pasi që dje ai nuk ishte në seancën stëvitore të klubit nga Anfieldi pasi që ishte i sëmurë.

Salah duket se do të jetë i gatshëm për sfidën e sotme të Liverpoolit ndaj Sevillës në Champions Ligë dhe mbetët të shihet nëse ai do të startojë nga fillimi ose nga banka rezervë./21Media