Aktrorët më të dashuruar se kurrë

Aktrorët më të dashuruar se kurrë

Çifti amerikan Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones, janë një prej çifteve më jetëgjata në Hollywood. Ata janë martuar në vitin 2000 dhe janë më të dashuruar se kurrë.

Ime shoqe më ngjall ende fluturat në stomak”, deklaroi aktori 74 vjeçar për revistën ‘Us Weekly’.

Edhe Catherine 49 vjeçare shpesh herë e shpreh haptazi në rrjetet sociale dashurinë për Michael.

Aktorët u njohën në vitin 1998 në Deauville Film Festival të Francës dhe qysh nga ai moment nuk janë ndarë më.

Ata janë prindër të dy fëmijëve  kanë dy fëmijë, djalin Dylan 19 vjeç dhe vajzën Carys, 16 vjeçe./21Media